KIBOL.pl

Honorowy patronat
nad mistrzostwami objął
burmistrz Władysławowa
Roman Kużel

- puchar dla Mistrza Powiatu
Roman Kużel
burmistrz Władysławowa

- puchar za tytuł wicemistrzowski
Tadeusz Puszkarczuk
wójt gminy Puck

- puchar dla drugiego wicemistrza
Marcin Majek
wójt gminy Kosakowo

- puchar dla czwartego finalisty
Jerzy Tkaczyk
przewodniczący
Rady Gminnej Zrzeszenia
'Ludowe Zespoły Sportowe'
w Pucku

- statuetki dla najlepszego strzelca i bramkarza
Janusz Nowicki
dyrektor
Ośrodka Sportu i Rekreacji
we Władysławowie

KONTAKT
Organizator mistrzostw:

Ośrodek Sportu i Rekreacji we Władysławowie

tel. 537-247-994
(pon.-pt. 7:30-15:30)

e-mail: sport@wladyslawowo.pl









































































nocleg wczasy kwatery morze darłowo władysławowo

Strzelcy KIBOL Cup wszechczasów (do 2020 r.):


50
Michał Skwiercz Bajadera/Młode Orły/Talenty, Mateusz Wachowiak Siatkonoga/Drewniaki/Gremar/Starzyno/Starzyno IV/Kaszubia I Starzyno/Kaszubia II Starzyno
36
Tomasz Lewańczyk Dębogórze Wybudowanie/Dębogórze Wybudowanie Hito Sushi
35
Błażej Bonk Bajadera/Drewniaki/Kordex/MKS IV Władysławowo
32
Jakub Damaszke Zatoka Puck/Solar Władysławowo/Blaugrana/Kordex/Talenty/Młode Orły/Sezamek Puck
30
Sylwester Ilanz Kandydaci/Drewniaki/Pitbulle
29
Przemysław Szymański Bajadera/Polauto/Finiszparkiet
28
Marcin Ruszkowski Mechowo/Kaszubia Starzyno/Kłanino/Gremar/Starzyno/Starzyno III/Piaśnica II/Jastrząb Karlikowo/Sławoszyno
24
Michał Wychert Zatoka Puck/Zatoka Puck Seniorzy/MZKS Hel
23
Marcin Nowak Dębogórze Wybudowanie, Marek Rambiert Zatoka Puck/Farmaceuci/Puck/Sezamek/Sezamek Puck
21
Grzegorz Korzeniewski Specjaliści/MKS I Władysławowo/MKS Władysławowo/MKS Holender I Władysławowo
20
Karol Gojke JW 1832 Rozewie/Specjaliści
19
Sebastian Kurdziel Mosty
18
Tomasz Grapp JW 1832 Rozewie/Niezniszczalni/MKS I Władysławowo/MKS I/Hydra/MKS Holender II Władysławowo
17
Robert Kreft Błyskawica Rekowo, Michał Świerczyński Specjaliści/MKS IV Władysławowo/Młodzi Ludzie Władysławowo
16
Grzegorz Marzejon OL Trans/Starzyno/Kaszubia Starzyno/Kaszubia I Starzyno/Kaszubia Starzyno II
15
Sebastian Karnat Rewa/Mosty/Mechelinki
14
Paweł Czereszko Zatoka Puck/Farmaceuci/Puck, Łukasz Drews MZKS Hel/Gemini/MZKS II Hel/MZKS I Hel/Hercules/Snajperzy, Grzegorz Drzeżdżon OL Trans/Kaszubia I Starzyno/Gremar/Starzyno IV/Starzyno III/Kaszubia II Starzyno, Michał Smarzyński Solar Władysławowo/Solar/Sezamek, Radosław Styn Rezerwy/Dębogórze/Dębogórze I
13
Dawid Groenwald Rekowo Reda/Błyskawica Rekowo, Paweł Łuczak Jantar II Swarzewo/Kordex/Finiszparkiet, Rafał Oss Zatoka Puck/Puck/Sezamek/Pit Bulle, Michał Proch Jantar Swarzewo/Drewniaki/MKS Junior/MKS Junior Władysławowo
12
Błażej Okon Hel/Ajax Leśniewo I/Galaktyczni, Paweł Rasmus Kandydaci
11
Patryk Janiuk Solar Władysławowo/Solar/Blaugrana/MKS II/Kordex/MKS IV Władysławowo, Rafał Kroll Solar Władysławowo/Blaugrana/MKS I Władysławowo/MKS II/Kordex
10
Piotr Fera Siatkonoga/Farmaceuci/Talenty, Sebastian Neumann Hito Sushi, Wojciech Szreder OL-Trans, Krzysztof Wojciechowski Jama Zła/19+/MKS Junior
9
Arkadiusz Głowienka Drewniaki, Wojciech Kafka Jama Zła, Mariusz Kwidziński Dębogórze Wybudowanie, Marek Pieper OL-Trans/Mrzezino/Termo Instal, Jarosław Trocki Drewniaki, Ireneusz Walkusz Starzyno/Kaszubia I Starzyno
8
Karol Dopke Bajadera/Ajax Leśniewo I/Ajax Leśniewo, Michał Freiberg Mosty, Jakub Gronowski Termo Instal, Igor Pecz JW 1832 Rozewie/Bajadera/Finiszparkiet/Polauto, Leszek Podlaszewski Zatoka Puck/Sezamek/Sezamek Puck, Michał Rosin Bajadera, Tomasz Stenka Zatoka Puck/Zatoka Puck Seniorzy, Przemysław Szweda Kaszubia II Starzyno/Kaszubia I Starzyno/Kaszubia III Starzyno, Damian Talaśka Kandydaci/19+/MKS Junior, Robert Ustarbowski Jantar Swarzewo/Finiszparket, Maciej Wójcik Hito Sushi Dębogórze Wyb./Dębogórze Wybudowanie Hito Sushi/Dębogórze Wybudowanie
7
Daniel Borkowski Zatoka Puck/Zatoka 95 Puck, Adam Burkacki OL-Trans, K. Chmiel Kaszubia I Starzyno, Paweł Gniewkowski Bajadera, Mariusz Grzywacz Bajadera/Zatoka Puck/Ajax Leśniewo I, Michał Hoffman Starzyno IV/Starzyno III, Sebastian Korab Hito Sushi/Hito Sushi Dębogórze Wyb./Dębogórze Wybudowanie, Bartłomiej Lesner Drewniaki/MZKS II Hel, Krzysztof Nisiewicz JW 1832 Rozewie/Specjaliści/MKS I Władysławowo/MKS I, Piotr Rogocki Solar Władysławowo/MKS I/MKS Holender II Władysławowo, Gracjan Szutenberg Dębogórze Wybudowanie, Marcin Urbański Hito Sushi Dębogórze Wyb./Dębogórze Wybudowanie, Maciej Wardziński Hito Sushi/Dębogórze Wyb./Dębogórze Wybudowanie, Przemysław Wegner Kaszubia Starzyno II/Starzyno/Kaszubia II Starzyno/Kaszubia III Starzyno, Damian Woźniak Kordex/MKS II/MKS IV Władysławowo, Przemysław Zieliński Solar Władysławowo/MKS I Władysławowo
6
Sebastian Brunath Celstan Kosakowo/Dębogórze, Bartosz Burzyński Siatkonoga/Drewniaki/MKS I, Paweł Chełmikowski Rewa, Michał Chrobak Zatoka 95 Puck/Zatoka Puck Seniorzy, Paweł Holender Finiszparket/Niezniszczalni, Dawid Kaleta Dębogórze/Dębogórze I, Dawid Klebba Starzyno/Kłanino/Kaszubia Starzyno II/Starzyno IV, Radosław Kupiec Mosty, Dawid Labuda OL-Trans/Mechowo, Karol Ławniczak Żarnowiec, Tomasz Przygodzki Mistral Pogórze, Radosław Rosa Solar Władysławowo/MKS II/MKS IV Władysławowo, Sebastian Rybandt OL-Trans, Dariusz Skowron Bajadera/Finiszparkiet, Daniel Wójcik Dębogórze Wybudowanie, Łukasz Zacharow Zatoka Puck/Sezamek
5
Jakub Biskup Siatkonoga, Grzegorz Brzeziński Zatoka Puck/Puck, Marek Budzisz Jantar II Swarzewo/Junior MKS, Piotr Denc Pierwoszyno/Dębogórze, Kamil Englisch Hel/MZKS Hel, Michał Janiak Delfin Rewa/Rewa, Mariusz Kalwig Jantar Swarzewo/Kordex, Paweł Kamiński MOKSiR Jastarnia/Gumisie/Jastarnia, Kamil Kiełb Hito Sushi, Jakub Kryczka Krokowa Squad, Waldemar Kryszak Specjaliści/MKS Holender II Władysławowo, Patryk Kwidziński Łętowice Team, R. Labuda Błyskawica Rekowo, Krzysztof Laddach Krokowa Squad, Bartosz Lesner Pitbulle/Herkules/Pit Bulle, Michał Morgiel Kandydaci, Mateusz Pawlak Gemini/MZKS II Hel/Hercules, Michał Pawlina Solar Władysławowo/MKS I Władysławowo, Zbigniew Sękowski MKS II/Hercules/Dragonfly, Łukasz Stępień Pit Bulle, Tomasz Thiel Mechowo/Farmaceuci/Relax I Mechowo, Mateusz Wesserling Kandydaci, W. Węgrzynowski Jastarnia, Michał Więcek Bajadera
4
Patryk Augustowski Rewa/Delfin Rewa/Kosakowo, Bartosz Ciesielski Zatoka Puck Seniorzy/Jantar Swarzewo, Grzegorz Ciesielski MKS Holender II Władysławowo, Robert Gawroński Tajfun Puck, Łukasz Godlewski Mosty, Krzysztof Grablowski Dębogórze Wyb., Mateusz Guz MKS II, Paweł Kalwig Jantar Swarzewo/Jantar II Swarzewo, Marek Korzeniowski Dębogórze Wyb., Patryk Kowalczyk Zatoka 95 Puck/Zatoka Puck Seniorzy, Mariusz Kusy Hito Sushi, Łukasz Lesner Pit Bulle/Pitbulle, Adrian Lewańczyk Dębogórze Wybudowanie, Dariusz Ławniczak Konfesjonał Żarnowiec/Żarnowiec, Michał Piesik Jama Zła/Drewniaki/Junior MKS, Arkadiusz Proena Kandydaci/Solar Władysławowo, Piotr Sobczyński Hito Sushi Dębogórze Wyb., Florian Spyra Bajadera, Mariusz Stromski Mechowo, Karol Szumotalski Sztorm Mosty/Sztorm I Mosty, K. Zawadzki Młode Orły
3
Marcin Bastiba OL-Trans, Mariusz Bianga Jastrząb Karlikowo/Jastrząb I Karlikowo, Maciej Biskup Talenty, Maciej Borski Kłanino, Michał Boszke Gumisie, Adam Cejnowa OL-Trans/Ajax Leśniewo I, Adam Chrapczyński Hel/MZKS I Hel, Mikołaj Ciecierski Sztorm Mosty/Sztorm I Mosty, Kamil Dybała MKS Władysławowo/MKS Holender I Władysławowo, Przemysław Felkner Jantar I Swarzewo/Norda Karwia, Kamil Gusmann Termo Instal, Bartosz Jarmuż Jantar II Swarzewo/Krokowa, Piotr Kamiński MOKSiR Jastarnia/Jastarnia/Gumisie, Grzegorz Klimas MKS Holender II Władysławowo, Krystian Kozłowski Hel/MZKS Hel, Jarosław Kraśnicki Strzelno, Kamil Kurdybelski Rewa, Sebastian Lesner Specjaliści, Piotr Lisowski Kandydaci, Dariusz Miler Kaszubia II Starzyno, Rafał Modliński Jantar I Swarzewo/Jantar Swarzewo/Jantar II Swarzewo, Stanisław Poppel Jantar Swarzewo/Kordex, Bartosz Siemczyk Dębogórze Wyb., Robert Sienkiewicz Dębogórze, Mariusz Skelnik Mosty/Rewa, Mirosław Skelnik Rewa, Krzysztof Skwiercz Bajadera, Mateusz Standena Sztorm Mosty, J. Starnawski Kordex, Artur Stromski Rewa, Przemysław Trzmielewski MKS Holender II Władysławowo, Marcin Urban MZKS I Hel/Hydra, Michał Ustarbowski 19+/Specjaliści, Bartosz Witkowski MZKS I Hel/Gemini, Dawid Zadrowski Karlikowo, Łukasz Zelewski Puck
2
Paweł Baran Starzyno II, Marcin Bastubba OL-Trans/Bajadera, Sławomir Bigot Darzlubie, Kazimierz Cejnowa OL Trans, Bartosz Ceynowa Jama Zła, Szymon Dawidowski Starzyno II, Dawid Dettlaf Zatoka Puck, Krzysztof Dettlaff Jastarnia, Ireneusz Drzeżdżon Gremar, Karol Ellwardt Kaszubia I Starzyno, Sebastian Ellwardt Kaszubia I Starzyno, Janusz Friedrich Darzlubie, Tomasz Froniewski Dragonfly, Damian Gajewski Helmix/Talenty, Mariusz Głowienka Kordex, Bartłomiej Gojke Solar Władysławowo/Solar, Damian Grabowski Zatoka Puck, Krzysztof Grabowski Dębogórze Wybudowanie, Alan Janocha Celstan Kosakowo, Patryk Kaczyński Dębogórze, Sławomir Kamiński Sezamek/Sezamek Puck, Oskar Kępczyński Rekowo Reda, Krzysztof Kijanka Termo Instal, Artur Kowalewski Drewniaki/MKS Junior, Maciej Kraiński Dębogórze, Krzysztof Kuczerski Dragonfly, Marek Kwaśnik Drewniaki, M. Lewandowski Snajperzy, Jarosław Łucin Piaśnica II, Norbert Malak Specjaliści/MKS Junior, Andrzej Marcinkiewicz Rezerwy, Patryk Meller Mistral Pogórze, Michał Miłosz Mechowo/Mrzezino, Emil Mudlaf Kaszubia I Starzyno, Patryk Mudlaff 19+/MKS Junior, Kamil Neumann MKS Junior, Jarek Nikrandt Zatoka Puck, Arkadiusz Okrój Błyskawica Rekowo, Marek Pilarski Świecino, Rafał Piotrowski Celstan Kosakowo, Tomasz Piotrowski Dębogórze, Paweł Piór Dębogórze Wybudowanie, Arkadiusz Proena Kandydaci/Zatoka Puck, Marcin Protasiuk MZKS Oldboy Hel/MZKS II Hel, Rathnau Polauto, Michał Renusz Młode Orły, Michał Reszka Norda Karwia, Błażej Reszke OL-Trans, Paweł Rogocki MKS Junior I Władysławowo/MKS Junior, Przemysław Ronkowski Siatkonoga, Andrzej Rosalewski Tajfun Puck, Karol Różeński Galaktyczni, Jacek Salzer Minkowice/Piaśnica II, Mateusz Skrzypczak Karlikowo, Piotr Smykla Specjaliści, Szymon Sokołek Solar Władysławowo/Solar, Przemysław Srok Kandydaci, Paweł Stefaniak Mewa, Adam Struk Świecino/Lubocino, Oskar Szreder Kazimierz, Piotr Szreder OL-Trans, Mateusz Śluzek Rewa, Piotr Tusk Termo Instal, P. Wajzak Herkules, S. Woźniak Kaszubia I Starzyno, Jakub Wróblewski Sztorm Mosty, Wojciech Zaczek Strzelno, Jacek Zagórski Hydra, Sławomir Ziemak Termo Instal, Marek Zwara MOKSiR Jastarnia/Gumisie, Przemysław Żygadło Jastarnia/Aniołki Charliego, K. Żyła Lubocino II/Jastrząb Karlikowo
1
M. Alfuth Jastrząb Karlikowo, Adrian Banaszek Helmix, Bank Kaszubia III Starzyno, Przemek Bartkiak Kaszubia I Starzyno, Mikołaj Behmke Jama Zła, Karol Białek Dębogórze, Paweł Białk Darzlubie, Ryszard Białk Almares Wierzchucino, Bartosz Bona Dębogórze, Piotr Bona Hel, Filip Borek Pierwoszyno, Daniel Bucko OL-Trans, Marek Bujas Relax I Mechowo, Dawid Bullmann WKS Świecino, Wojtek Ceynowa Kłanino, Mateusz Chełmikowski Rewa, Tomasz Czaplicki Sztorm I Mosty, Dawid Czapp MKS Junior, Dominik Czarnecki Dębogórze, Rafał Darga Błyskawica Rekowo, Igor Dawidowski Mistral Pogórze, Kacper Dawidowski Krokowa Squad, Tomasz Dera Rezerwy, Marcin Dettlaff Bajadera, Mariusz Dettlaff MKS IV Władysławowo, Dietrich Kaszubia I Starzyno, Robert Drzeżdżon Starzyno II, Michał Dybała Jantar Swarzewo, Paweł Dypel Sztorm Mosty, T. Eliasz Dębogórze I, Marcin Falkowski Kaszubia II Starzyno, Krzysztof Felkner Norda Karwia, Andrzej Fleming Starzyno IV, Mateusz Gloza Kazimierz, Arkadiusz Gołuński Specjaliści, Leszek Grzenkowicz RondoBis, Leszek Hebel Błyskawica Rekowo, Rafał Jahnik Dębogórze, Robert Jamka MZKS Oldboy Hel, Mateusz Jamrus Piaśnica II, Janka Oldboys-Polaris, Andrzej Jarosz Rewa, Przemysław Jarzyna Jama Zła, Łukasz Jednachowski RondoBis, Krystian Jocz Leśniewo I, Łukasz Kania MKS Junior, Bartosz Kass Finiszparkiet, Daniel Kaszuba Kazimierz, M. Kaszuba Dębogórze I, Kmiecik Dębogórze, Mikołaj Kohnke MOKSiR Jastarnia, Jakub Kolek Zatoka Puck, Mateusz Konkel MKS I, Maciej Korthals Norda Karwia, Łukasz Korzeniewski MKS Holender I Władysławowo, Rafał Krampa MKS II, Artur Kreft Rekowo Reda, Łukasz Kreft Rekowo Reda, Arkadiusz Krynicki Mistral Pogórze, Patryk Kunc Norda Karwia, Arkadiusz Labuda Hydra, Jakub Labuda Mechowo, Łukasz Labuda Tajfun Puck, Marcin Lachs Norda Karwia, Mariusz Lengiewicz Sezamek Puck, Andrzej Lesnał Krokowa, Piotr Lessnau MKS I, Mateusz Lip Dębogórze Wybudowanie Hito Sushi, P. Malinowski Dębogórze I, Michał Maszota Dębogórze, Mikołaj Marzejon Klif Chłapowo, Patryk Melzer Mistral Kosakowo, Ivan Nesteriuk Kazimierz, Paweł Okoń Solar Władysławowo, Michał Oller Kandydaci, Karol Olszewski Norda Karwia, Karol Oss Mechowo, Adam Pankiewicz Kandydaci, Leszek Pienczyn Strzelno, Karol Pionk Jama Zła, Daniel Pliński Siatkonoga, Wiesław Pliński Relax I Mechowo, Maciej Poniewierski MZKS I Hel, J. Porawski Tent Zatoka Puck, Łukasz Radtke Dębogórze, Łukasz Ratajczak Talenty, Karol Rekowski MKS Junior, Kamil Renusz Krokowa Squad, W. Renusz Żarnowiec II, Mirosław Rost Darzlubie, Maciej Sajewicz Dębogórze Wybudowanie, Krzysztof Setny Dębogórze Wybudowanie, Wojciech Sikorski Hydra, A. Skelnik Rewa, Zbigniew Skoczke Klif Chłapowo, Filip Smarzyński Solar Władysławowo, Marcin Srok Ajax Leśniewo, Mariusz Styn Jastrząb I Karlikowo, Szymon Szczodrowski Almares II Wierzchucino, Radosław Szczypior Łętowice Team, Patryk Szomburg Kaszubia I Starzyno, Arkadiusz Szuflita Mosty, Adam Szulc MKS Holender I Władysławowo, Kacper Szykut Żarnowiec, Artur Szymański Dragonfly, Ariel Śledź Galaktyczni, Andrzej Śliwiński Rezerwy, Mateusz Śluzek Delfin Rewa, Maciej Śmiejkowski Rezerwy, G. Śniegocki Snajperzy, Łukasz Świątkiewicz MKS Holender I Władysławowo, Jakub Świerczyński JW 1832 Rozewie, Krzysztof Tabaszewski Krokowa Squad, B. Treppa Tent Zatoka Puck, Jerzy Tuchliński Tajfun Puck, Karol Voelkner Norda Karwia, Błażej Wenta Solar Władysławowo, Wielewicki Kaszubia III Starzyno, Marcin Wika Siatkonoga, Patryk Wittstok WKS Świecino, Michał Wiztta Starzyno III, Tomasz Włodkowski Rezerwy, Arkadiusz Woźniak MKS II, Mateusz Woźniak Junior MKS, Paweł Woźniak Mistral Pogórze, Szczepan Wójcik Hito Sushi/Dębogórze Wybudowanie, Artur Wypyszczak MKS Holender I Władysławowo, Darek Zaworski Norda Karwia, Adam Zdrojewski Delfin Rewa

??? Mamy wątpliwości co do tych nazwisk:
2 Sebastian Lezner Kaszubia I Starzyno 1 Dariusz Korzeniewski MKS Junior Władysławowo 1 Marek Pieper Oldboys-Polaris 3 Piotr Rogocki MKS Władysławowo
© Copyright 2005-2020 NordMedia.pl