KIBOL.pl

Honorowy patronat
nad mistrzostwami objął
burmistrz Władysławowa
Roman Kużel

- puchar dla Mistrza Powiatu
Roman Kużel
burmistrz Władysławowa

- puchar za tytuł wicemistrzowski
Tadeusz Puszkarczuk
wójt gminy Puck

- puchar dla drugiego wicemistrza
Marcin Majek
wójt gminy Kosakowo

- puchar dla czwartego finalisty
Jerzy Tkaczyk
przewodniczący
Rady Gminnej Zrzeszenia
'Ludowe Zespoły Sportowe'
w Pucku

- statuetki dla najlepszego strzelca i bramkarza
Janusz Nowicki
dyrektor
Ośrodka Sportu i Rekreacji
we Władysławowie

KONTAKT
Organizator mistrzostw:

Ośrodek Sportu i Rekreacji we Władysławowie

tel. 537-247-994
(pon.-pt. 7:30-15:30)

e-mail: sport@wladyslawowo.pl









































































nocleg wczasy kwatery morze darłowo władysławowo

Harmonogram Kibol Cup 2020

Harmonogram jedynie orientacyjny - może ulec zmianie!

Grupa A
Darzlubie (Gmina Puck 1), Mistral Pogórze (Kosakowo 2), Krokowa Squad (Krokowa), Siatkonoga (Puck 2), Kandydaci (Władysławowo 1), Bajadera (KIBOL 1)

Grupa B
Strzelno (Gmina Puck 2), Dębogórze Wybudowanie (Kosakowo 1), OL-Trans (Puck 1), Jama Zła (Władysławowo 2), Hito Sushi (KIBOL 2), Norda Karwia (KIBOL 3)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

08:50 Losowanie drużyn z 'dziką kartą' w miejsca KIBOL: Bajadera, Hito Sushi, Norda Karwia


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

boisko A

09:00 Darzlubie - Bajadera 0:2

Przemysław Szymański 2

09:16 Mistral Pogórze - Kandydaci 0:2

Sylwester Ilanz, Adam Pankiewicz

09:32 Krokowa Squad - Siatkonoga 2:1

Krzysztof Laddach 2 - Mateusz Wachowiak

09:48 Darzlubie - Kandydaci 0:3

Sylwester Ilanz 3

10:04 Bajadera - Siatkonoga 7:1

Michał Skwiercz 4, Przemysław Szymański 2, Paweł Gniewkowski - Piotr Fera

10:20 Otwarcie mistrzostw i wspólna fotografia

10:30 Mistral Pogórze - Krokowa Squad 2:2

Tomasz Przygodzki, Patryk Meller - Jakub Kryczka, Krzysztof Laddach

10:46 Darzlubie - Siatkonoga 1:5

Mirosław Rost - Jakub Biskup 3, Przemysław Ronkowski, Marcin Wika

11:02 Kandydaci - Krokowa Squad 5:1

Sylwester Ilanz 3, Przemysław Srok 2 - Kacper Dawidowski

11:18 Bajadera - Mistral Pogórze 3:2

Michał Skwiercz 2, Przemysław Szymański - Paweł Woźniak, Tomasz Przygodzki

11:34 Darzlubie - Krokowa Squad 2:5

Janusz Friedrich, Paweł Białk - Jakub Kryczka 3, Krzysztof Laddach, Kamil Renusz

11:50 Siatkonoga - Mistral Pogórze 4:1

Piotr Fera, Daniel Pliński, Przemysław Ronkowski, Mateusz Wachowiak - Tomasz Przygodzki

12:06 Kandydaci - Bajadera 3:2

Mateusz Wesserling 2, Damian Talaśka - Michał Skwiercz 2

12:22 Darzlubie - Mistral Pogórze 3:2

Sławomir Bigot 2, Janusz Friedrich - Patryk Meller, sam.

12:38 Krokowa Squad - Bajadera 1:2

Krzysztof Tabaszewski - Paweł Gniewkowski, Przemysław Szymański

12:54 Siatkonoga - Kandydaci 3:1

Mateusz Wachowiak 3 - Mateusz Wesserling

13:12 ćwierćfinał I (1A - 4B): Kandydaci - Dębogórze Wybudowanie 3:3 k. 3:2

Damian Talaśka, Mateusz Wesserling, Sylwester Ilanz - Gracjan Szutenberg 2, Paweł Piór

13:28 ćwierćfinał II (3A - 2B): Siatkonoga - Hito Sushi 3:0

Jakub Biskup, Mateusz Wachowiak, Bartosz Burzyński

13:44 półfinał A (ćwierćfinał I - ćwierćfinał II): Kandydaci - Siatkonoga 1:1 k. 10:9

Sylwester Ilanz - Mateusz Wachowiak

13:58 półfinał B (ćwierćfinał III - ćwierćfinał IV): Bajadera - OL-Trans 2:2 k. 2:3

Przemysław Szymański, Błażej Bonk - Marek Pieper 2

14:15 mecz o 3. miejsce: Siatkonoga - Bajadera 3:3 k. 2:1

Mateusz Wachowiak 2, Jakub Biskup - Michał Skwiercz, Paweł Gniewkowski, Przemysław Szymański

14:29 mecz finałowy: Kandydaci - OL-Trans 2:1

Mateusz Wesserling, Arkadiusz Proena - Grzegorz Drzeżdżon

14:45 Zakończenie

boisko B

09:00 Strzelno - Norda Karwia 2:2

Wojciech Zaczek 2 - Przemysław Felkner, Michał Reszka

09:16 Dębogórze Wybudowanie - Hito Sushi 2:1

Paweł Piór, Marcin Nowak - Szczepan Wójcik

09:32 OL-Trans - Jama Zła 1:0

Wojciech Szreder

09:48 Strzelno - Hito Sushi 0:4

Maciej Wardziński, Maciej Wójcik, Sebastian Korab, Kamil Kiełb

10:04 Norda Karwia - Jama Zła 0:3

Wojciech Kafka, Michał Piesik, Bartosz Ceynowa

10:20 Otwarcie mistrzostw i wspólna fotografia

10:30 Dębogórze Wybudowanie - OL-Trans 1:2

Krzysztof Grablowski - Sebastian Rybandt, Wojciech Szreder

10:46 Strzelno - Jama Zła 3:4

Jarosław Kraśnicki 3 - Przemysław Jarzyna, Krzysztof Wojciechowski, Karol Pionk, Mikołaj Behmke

11:02 Hito Sushi - OL-Trans 2:4

Maciej Wardziński, Sebastian Korab - Marek Pieper 2, Grzegorz Marzejon, Sebastian Rybandt

11:18 Norda Karwia - Dębogórze Wybudowanie 0:0

11:34 Strzelno - OL-Trans 1:4

Leszek Pienczyn - Grzegorz Marzejon, Sebastian Rybandt, Błażej Reszke, Grzegorz Drzeżdżon

11:50 Jama Zła - Dębogórze Wybudowanie 1:0

Krzysztof Wojciechowski

12:06 Hito Sushi - Norda Karwia 3:1

Maciej Wójcik 2, Kamil Kiełb - Maciej Korthals

12:22 Strzelno - Dębogórze Wybudowanie 0:8

Tomasz Lewańczyk 3, Marcin Nowak 2, Krzysztof Grablowski 2, Krzysztof Setny

12:38 OL-Trans - Norda Karwia 6:2

Marek Pieper 2, Sebastian Rybandt, Błażej Reszke, Grzegorz Marzejon, Wojciech Szreder - Michał Reszka, Krzysztof Felkner

12:54 Jama Zła - Hito Sushi 0:1

Maciej Wójcik

13:12 ćwierćfinał III (2A - 3B): Bajadera - Jama Zła 1:0

Przemysław Szymański

13:28 ćwierćfinał IV (4A - 1B): Krokowa Squad - OL-Trans 2:4

Jakub Kryczka, Krzysztof Laddach - Sebastian Rybandt 2, Marek Pieper, Marcin Bastubba

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Podział szatni

1. OL-Trans, Siatkonoga, Bajadera

2. Dębogórze Wybudowanie, Mistral Pogórze, Hito Sushi

3. Kandydaci, Jama Zła, Norda Karwia

4. Darzlubie, Strzelno, Krokowa Squad



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Ilość strzelonych goli 157 w 38. meczach, średnio: 4,13 gola w meczu.
Strzelcy:
9: Sylwester Ilanz Kandydaci, Michał Skwiercz Bajadera, Przemysław Szymański Bajadera, Mateusz Wachowiak Siatkonoga
7: Marek Pieper OL-Trans
6: Sebastian Rybandt OL-Trans
5: Jakub Biskup Siatkonoga, Jakub Kryczka Krokowa Squad, Krzysztof Laddach Krokowa Squad, Mateusz Wesserling Kandydaci
4: Maciej Wójcik Hito Sushi
3: Paweł Gniewkowski Bajadera, Krzysztof Grablowski Dębogórze Wybudowanie, Jarosław Kraśnicki Strzelno, Tomasz Lewańczyk Dębogórze Wybudowanie, Grzegorz Marzejon OL-Trans, Marcin Nowak Dębogórze Wybudowanie, Tomasz Przygodzki Mistral Pogórze, Wojciech Szreder OL-Trans
2: Sławomir Bigot Darzlubie, Grzegorz Drzeżdżon OL-Trans, Piotr Fera Siatkonoga, Janusz Friedrich Darzlubie, Kamil Kiełb Hito Sushi, Sebastian Korab Hito Sushi, Patryk Meller Mistral Pogórze, Paweł Piór Dębogórze Wybudowanie, Michał Reszka Norda Karwia, Błażej Reszke OL-Trans, Przemysław Ronkowski Siatkonoga, Przemysław Srok Kandydaci, Gracjan Szutenberg Dębogórze Wybudowanie, Damian Talaśka Kandydaci, Maciej Wardziński Hito Sushi, Krzysztof Wojciechowski Jama Zła, Wojciech Zaczek Strzelno
1: Marcin Bastubba OL-Trans, Mikołaj Behmke Jama Zła, Paweł Białk Darzlubie, Błażej Bonk Bajadera, Bartosz Burzyński Siatkonoga, Bartosz Ceynowa Jama Zła, Kacper Dawidowski Krokowa Squad, Krzysztof Felkner Norda Karwia, Przemysław Felkner Norda Karwia, Przemysław Jarzyna Jama Zła, Wojciech Kafka Jama Zła, Maciej Korthals Norda Karwia, Adam Pankiewicz Kandydaci, Leszek Pienczyn Strzelno, Michał Piesik Jama Zła, Karol Pionk Jama Zła, Daniel Pliński Siatkonoga, Arkadiusz Proena Kandydaci, Kamil Renusz Krokowa Squad, Mirosław Rost Darzlubie, Krzysztof Setny Dębogórze Wybudowanie, Krzysztof Tabaszewski Krokowa Squad, Marcin Wika Siatkonoga, Paweł Woźniak Mistral Pogórze, Szczepan Wójcik Hito Sushi

© Copyright 2005-2020 NordMedia.pl