KIBOL.pl

Honorowy patronat
nad mistrzostwami objął
burmistrz Władysławowa
Roman Kużel

- puchar dla Mistrza Powiatu
Roman Kużel
burmistrz Władysławowa

- puchar za tytuł wicemistrzowski
Tadeusz Puszkarczuk
wójt gminy Puck

- puchar dla drugiego wicemistrza
Marcin Majek
wójt gminy Kosakowo

- puchar dla czwartego finalisty
Jerzy Tkaczyk
przewodniczący Rady Gminnej Zrzeszenia 'Ludowe Zespoły Sportowe' w Pucku

- statuetka dla najlepszego strzelca
Grzegorz Białas
dyrektor Centrum Kultury, Promocji i Sportu
we Władysławowie

- statuetka dla najlepszego bramkarza
Janusz Nowicki
zastępca dyrektora Centrum Kultury, Promocji i Sportu
we Władysławowie

KONTAKT
Organizatorem mistrzostw jest:

Centrum Kultury, Promocji
i Sportu we Władysławowie


numer telefonu: 58 674-54-45
(pon.-pt. 8:00-16:00)

e-mail: biuro@ckpis.pl












































































nocleg wczasy kwatery morze darłowo władysławowo

Harmonogram Kibol Cup 2019

Harmonogram jedynie orientacyjny - może ulec zmianie!

Grupa A
Kandydaci
(Władysławowo 1), Zatoka Puck (Puck 2), Starzyno II (Gmina Puck 1), Mechowo (KIBOL 1), Dębogórze Wybudowanie (KIBOL 2)

Grupa B
OL Trans
(Władysławowo 2), Celstan Kosakowo (Kosakowo 1), Leśniewo I (Gmina Puck 2), Klif Chłapowo (KIBOL 3), Jama Zła (KIBOL 4)

Grupa C
Bajadera
 (Puck 1), Mistral Pogórze (Kosakowo 2), WKS Świecino (Krokowa), Norda Karwia (KIBOL 5), Hito Sushi (KIBOL 6)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

12.15 Losowanie drużyn z 'dziką kartą' w miejsca KIBOL: Jama Zła, Hito Sushi, Dębogórze Wybudowanie, Norda Karwia, Mechowo, Klif Chłapowo

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

boisko A

12:25 Otwarcie mistrzostw i wspólna fotografia

12:35 Kandydaci - Zatoka Puck 7:1

Michał Morgiel 2, Damian Talaśka 2, Piotr Lisowski, Michał Oller, Paweł Rasmus - Daniel Borkowski

12:51 Bajadera - Mistral Pogórze 3:3

Krzysztof Skwiercz, Błażej Bonk, sam. - Igor Dawidowski, Tomasz Przygodzki, sam.

13:07 Leśniewo I - Klif Chłapowo 1:0

Krystian Jocz

13.23 Dębogórze Wybudowanie - Kandydaci 2:2

Krzysztof Grabowski, sam. - Paweł Rasmus 2

13.39 Hito Sushi - Bajadera 1:5

Sebastian Neumann - Michał Skwiercz 3, Michał Więcek, Błażej Bonk

13.55 Celstan Kosakowo - Leśniewo I 0:0

14.11 Mechowo - Dębogórze Wybudowanie 2:1

Marcin Ruszkowski, Michał Miłosz - Marek Korzeniowski

14.27 WKS Świecino - Hito Sushi 1:5

sam. - Sebastian Neumann 3, Kamil Kiełb, Sebastian Korab

14.43 OL Trans - Leśniewo I 7:0

Kazimierz Cejnowa 2, Grzegorz Marzejon 2, Dawid Labuda, Wojciech Szreder, sam.

14.59 Zatoka Puck - Mechowo 4:1

Daniel Borkowski 3, Michał Wychert - Marcin Ruszkowski

15.15 Mistral Pogórze - WKS Świecino 1:0

Tomasz Przygodzki

15.31 Leśniewo I - Jama Zła 0:6

Wojciech Kawa 5, Bartosz Ceynowa

15.47 Mechowo - Kandydaci 1:6

Marcin Ruszkowski - Paweł Rasmus 4, Michał Morgiel, Damian Talaśka

16.03 WKS Świecino - Bajadera 1:2

Dawid Bullmann - Michał Skwiercz 2

16.19 Jama Zła - Celstan Kosakowo 2:1

Krzysztof Wojciechowski, Wojciech Kawa - Alan Janocha

16.37 ćwierćfinał I 1.1 - 3.2: Kandydaci - Mechowo 5:1

Michał Morgiel 2, Paweł Rasmus 2, Piotr Lisowski - Mariusz Stromski

16.53 ćwierćfinał III 1.3 - 2.3: Jama Zła - Zatoka Puck 1:2

Krzysztof Wojciechowski - Michał Wychert, Dawid Dettlaf

17.09 półfinał A (ćwierćfinał I - ćwierćfinał II): Kandydaci - Hito Sushi 3:1

Paweł Rasmus 2, Damian Talaśka - Mariusz Kusy

17.23 półfinał B (ćwierćfinał III - ćwierćfinał IV): Zatoka Puck - Bajadera 1:5

Michał Wychert - Błażej Bonk 2, Michał Więcek, Przemysław Szymański, Michał Skwiercz

17.40 mecz o 3. miejsce: Hito Sushi - Zatoka Puck 1:0

Sebastian Neumann

17.54 mecz finałowy: Kandydaci - Bajadera 0:2

Przemysław Szymański, Michał Skwiercz

18.10 Zakończenie

boisko B

12:25 Otwarcie mistrzostw i wspólna fotografia

12:35 OL Trans - Celstan Kosakowo 1:2

Wojciech Szreder - Rafał Piotrowski, Alan Janocha

12:51 Starzyno II - Mechowo 0:2

Mariusz Stromski, Jakub Labuda

13:07 Norda Karwia - WKS Świecino 1:1

Patryk Kunc - Patryk Wittstok

13.23 Jama Zła - OL Trans 1:1

Wojciech Kawa - Grzegorz Drzeżdżon

13.39 Zatoka Puck - Starzyno II 0:2

Szymon Dawidowski, Paweł Baran

13.55 Mistral Pogórze - Norda Karwia 2:2

Patryk Melzer, Tomasz Przygodzki - Marcin Lachs, Karol Olszewski

14.11 Klif Chłapowo - Jama Zła 1:2

Mikołaj Marzejon - Krzysztof Wojciechowski, Wojciech Kawa

14.27 Kandydaci - Starzyno II 3:1

Piotr Lisowski, Arkadiusz Proena, Paweł Rasmus - Robert Drzeżdżon

14.43 Bajadera - Norda Karwia 5:0

Michał Skwiercz 3, Paweł Gniewkowski 2

14.59 Celstan Kosakowo - Klif Chłapowo 3:1

Sebastian Brunath, Rafał Piotrowski, sam. - Zbigniew Skoczke

15.15 Starzyno II - Dębogórze Wybudowanie 2:3

Paweł Baran, Szymon Dawidowski - Krzysztof Grabowski, Gracjan Szutenberg, Marcin Nowak

15.31 Norda Karwia - Hito Sushi 0:4

Mariusz Kusy 2, Sebastian Neumann, Kamil Kiełb

15.47 Klif Chłapowo - OL Trans 0:1

Grzegorz Marzejon

16.03 Dębogórze Wybudowanie - Zatoka Puck 1:4

Marcin Nowak - Daniel Borkowski, Dawid Dettlaf, Jakub Kolek, Arkadiusz Proena

16.19 Hito Sushi - Mistral Pogórze 4:1

Sebastian Neumann 3, Kamil Kiełb - Arkadiusz Krynicki

16.37 ćwierćfinał II 2.1 - 2.2: Hito Sushi - Celstan Kosakowo 2:0

Mariusz Kusy, Sebastian Neumann

16.53 ćwierćfinał IV 1.2 - 3.1: Bajadera - OL Trans 5:0

Michał Skwiercz 3, Przemysław Szymański, Paweł Gniewkowski

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Podział szatni

1. Starzyno II, Leśniewo I, OL Trans, Mechowo

2. Bajadera, Zatoka Puck, WKS Świecino

3. Kandydaci, Jama Zła, Norda Karwia, Klif Chłapowo

4. Celstan Kosakowo, Mistral Pogórze, Hito Sushi, Dębogórze Wybudowanie



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Ilość strzelonych goli 146 w 38. meczach, średnio: 3,84 gola w meczu.
Strzelcy:
13: Michał Skwiercz Bajadera
12: Paweł Rasmus Kandydaci
10: Sebastian Neumann Hito Sushi
8: Wojciech Kawa Jama Zła
5: Daniel Borkowski Zatoka Puck, Michał Morgiel Kandydaci
4: Błażej Bonk Bajadera, Mariusz Kusy Hito Sushi, Damian Talaśka Kandydaci
3: Kamil Kiełb Hito Sushi, Piotr Lisowski Kandydaci, Grzegorz Marzejon OL Trans, Tomasz Przygodzki Mistral Pogórze, Marcin Ruszkowski Mechowo, Przemysław Szymański Bajadera, Krzysztof Wojciechowski Jama Zła, Michał Wychert Zatoka Puck
2: Paweł Baran Starzyno II, Kazimierz Cejnowa OL Trans, Szymon Dawidowski Starzyno II, Dawid Dettlaf Zatoka Puck, Paweł Gniewkowski Bajadera, Krzysztof Grabowski Dębogórze Wybudowanie, Alan Janocha Celstan Kosakowo, Marcin Nowak Dębogórze Wybudowanie, Rafał Piotrowski Celstan Kosakowo, Mariusz Stromski Mechowo, Wojciech Szreder OL Trans, Michał Więcek Bajadera
1: Sebastian Brunath Celstan Kosakowo, Dawid Bullmann WKS Świecino, Bartosz Ceynowa Jama Zła, Igor Dawidowski Mistral Pogórze, Grzegorz Drzeżdżon OL Trans, Robert Drzeżdżon Starzyno II, Krystian Jocz Leśniewo I, Jakub Kolek Zatoka Puck, Sebastian Korab Hito Sushi, Marek Korzeniowski Dębogórze Wybudowanie, Arkadiusz Krynicki Mistral Pogórze, Patryk Kunc Norda Karwia, Dawid Labuda OL Trans, Jakub Labuda Mechowo, Marcin Lachs Norda Karwia, Mikołaj Marzejon Klif Chłapowo, Patryk Melzer Mistral Kosakowo, Michał Miłosz Mechowo, Michał Oller Kandydaci, Karol Olszewski Norda Karwia, Arkadiusz Proena Kandydaci, Arkadiusz Proena Zatoka Puck, Zbigniew Skoczke Klif Chłapowo, Krzysztof Skwiercz Bajadera, Gracjan Szutenberg Dębogórze Wybudowanie, Patryk Wittstok WKS Świecino

© Copyright 2005-2019 NordMedia.pl