KIBOL.pl

Honorowy patronat nad
VIII Kibol Cup Puck
objął starosta
Wojciech Dettlaff

- puchar dla Mistrza Powiatu
Wojciech Dettlaff
starosta pucki

- puchar za tytuł wicemistrzowski
Grażyna Cern
burmistrz Władysławowa

- puchar dla drugiego wicemistrza
Tadeusz Puszkarczuk
wójt gminy Puck

- puchar dla czwartego finalisty
Jerzy Włudzik
wójt gminy Kosakowo

- statuetka dla najlepszego strzelca
Jerzy Tkaczyk
przewodniczący Rady Gminnej Zrzeszenia 'Ludowe Zespoły Sportowe' w Pucku

- statuetka dla najlepszego bramkarza
Grzegorz Białas
dyrektor Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie

KONTAKT
Organizatorem mistrzostw jest stowarzyszenie
Sportowe Kaszuby
oraz
Centrum Kultury, Promocji
i Sportu we Władysławowie


Janusz Nowicki
tel. 513 173 371 (Orange), 602 349 540 (Play)

napisz do nas biuro@sportowekaszuby.pl

Harmonogram Kibol Cup Puck 2013

 

Grupa A: Drewniaki (Władysławowo 1), Farmaceuci (KIBOL 1), Jantar Swarzewo (Puck 2), Karlikowo (Krokowa 2)

Grupa B: Kaszubia Starzyno IV (Gmina Puck 1), Dębogórze Wybudowanie (Kosakowo 2), Galaktyczni (Hel 2), Solar (KIBOL 2)

Grupa C: Specjaliści (Władysławowo 2), Finiszparkiet (Puck 1), Żarnowiec (Krokowa 1), MOKSiR Jastarnia (Jastarnia)

Grupa D: Dębogórze (Kosakowo 1), MZKS Hel (Hel 1), Jantar II Swarzewo (Gmina Puck 2), Łętowice (KIBOL 3)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Boisko A - grupy A i B

9.00 Drewniaki - Farmaceuci 0:0

9.20 Jantar Swarzewo - Karlikowo 4:2

Robert Ustarbowski 2, Mariusz Kalwig, Bartosz Ciesielski - Dawid Zadrowski, Mateusz Skrzypczak

9.40 Starzyno IV - Dębogórze Wybudowanie 3:4

Mateusz Wachowiak 3 - Maciej Wardziński 2, Mariusz Kwidziński, Tomasz Lewańczyk

10.00 Galaktyczni - Solar 1:3

Ariel Śledź - Michał Smarzyński 3

10.20 Drewniaki - Jantar Swarzewo 2:0

Błażej Bonk, Jarosław Trocki

10.40 Farmaceuci - Karlikowo 3:3

Marek Rambiert 2, Paweł Czereszko - Dawid Zadrowski 2, Mateusz Skrzypczak

11.00 Starzyno IV - Galaktyczni 3:2

Andrzej Fleming, Dawid Klebba, Mateusz Wachowiak - Karol Różeński, Błażej Okon

11.20 Otwarcie Kibol Cup Puck 2013

11.25 Wspólna fotografia

11.30 Dębogórze Wybudowanie - Solar 4:0

Tomasz Lewańczyk 2, Daniel Wójcik, Maciej Wardziński

11.50 Drewniaki - Karlikowo 2:0

Arkadiusz Głowienka, Bartłomiej Lesner

12.10 Farmaceuci - Jantar Swarzewo 1:2

Piotr Fera - Michał Dybała, Robert Ustarbowski

12.30 Starzyno IV - Solar 4:3

Mateusz Wachowiak 3, Michał Hoffman - Szymon Sokołek, Bartek Gojke, Patryk Janiuk

12.50 Dębogórze Wybudowanie - Galaktyczni 7:2

Tomasz Lewańczyk 4, Marcin Urbański 2, Marcin Nowak - Karol Różański, Błażej Okon

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Boisko B - grupy C i D

9.00 Specjaliści - Finiszparkiet 2:0

Piotr Smykla, Grzegorz Korzeniewski

9.20 Żarnowiec - MOKSiR Jastarnia 1:2

Dariusz Ławniczak - Paweł Kamiński, Marek Zwara

9.40 Dębogórze - MZKS Hel 1:2

Radosław Styn - Kamil Englisch, Michał Wychert

10.00 Jantar II Swarzewo - Łętowice 2:0

Paweł Kalwig, Paweł Łuczak

10.20 Specjaliści - Żarnowiec 1:2

Krzysztof Nisiewicz - Karol Ławniczak 2

10.40 Finiszparkiet - MOKSiR Jastarnia 4:0

Igor Pecz 2, Przemysław Szymański, Dariusz Skowron

11.00 Dębogórze - Jantar II Swarzewo 4:0

Radosław Styn 2, Bartosz Bona, Łukasz Radtke

11.20 Otwarcie Kibol Cup Puck 2013

11.25 Wspólna fotografia

11.30 MZKS Hel - Łętowice 4:0

Michał Wychert 2, Kamil Englisch, Łukasz Drews

11.50 Specjaliści - MOKSiR Jastarnia 1:2

Grzegorz Korzeniewski - Piotr Kamiński, Paweł Kamiński

12.10 Finiszparkiet - Żarnowiec 2:1

Dariusz Skowron, Przemysław Szymański - Karol Ławniczak

12.30 Dębogórze - Łętowice 4:0

Robert Sienkiewicz 2, Michał Maszota, Radosław Styn

12.50 MZKS Hel - Jantar II Swarzewo 3:6

Michał Wychert 2, Krystian Kozłowski - Paweł Łuczak 3, Bartosz Jarmuż, Marek Budzisz, Rafał Modliński

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

13.10 ćwierćfinał 1: Drewniaki - Starzyno IV 5:1

Michał Proch 3, Bartłomiej Lesner 2 - Grzegorz Drzeżdżon

13.30 ćwierćfinał 2: Dębogórze Wybudowanie - MOKSiR Jastarnia 5:1

Marcin Nowak 2, Daniel Wójcik, Marcin Urbański, Mariusz Kwidziński - Mikołaj Kohnke

13.50 ćwierćfinał 3: Finiszparkiet - Jantar II Swarzewo 1:1 k.2:3

Przemysław Szymański - Marek Budzisz

14.10 ćwierćfinał 4: Dębogórze - Jantar Swarzewo 1:1 k. 2:3

Robert Sienkiewicz - Robert Ustarbowski

14.30 półfinał A: Drewniaki - Jantar II Swarzewo 2:2 k. 4:3

Bartłomiej Lesner, Błażej Bonk - Paweł Kalwig, Marek Budzisz

14.50 półfinał B: Dębogórze Wybudowanie - Jantar Swarzewo 2:2 k. 3:1

Tomasz Lewańczyk, Mariusz Kwidziński - Stanisław Poppel, Bartosz Ciesielski

15.15 mecz o III miejsce Jantar II Swarzewo - Jantar Swarzewo 3:2

Paweł Kalwig, Marek Budzisz, Bartosz Jarmuż - Mariusz Kalwig, Stanisław Poppel

15.35 mecz finałowy: Drewniaki - Dębogórze Wybudowanie 1:2 d. (1:1)

Arkadiusz Głowienka - Tomasz Lewańczyk, Mariusz Kwidziński (d.)

15.55 Zakończenie Kibol Cup 2013

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strzelcy: 9 Tomasz Lewańczyk Dębogórze Wybudowanie 7 Mateusz Wachowiak Starzyno IV 5 Michał Wychert MZKS Hel 4 Robert Ustarbowski Jantar Swarzewo 4 Mariusz Kwidziński Dębogórze Wybudowanie 4 Bartłomiej Lesner Drewniaki 4 Radosław Styn Dębogórze 4 Paweł Łuczak Jantar II Swarzewo 4 Marek Budzisz Jantar II Swarzewo 3 Marcin Urbański Dębogórze Wybudowanie 3 Marcin Nowak Dębogórze Wybudowanie 3 Maciej Wardziński Dębogórze Wybudowanie 3 Michał Smarzyński Solar 3 Dawid Zadrowski Karlikowo 3 Michał Proch Drewniaki 3 Karol Ławniczak Żarnowiec 3 Robert Sienkiewicz Dębogórze 3 Paweł Kalwig Jantar II Swarzewo 3 Przemysław Szymański Finiszparkiet 2 Paweł Kamiński MOKSiR Jastarnia 2 Marek Rambiert Farmaceuci 2 Daniel Wójcik Dębogórze Wybudowanie 2 Mariusz Kalwig Jantar Swarzewo 2 Bartosz Ciesielski Jantar Swarzewo 2 Stanisław Poppel Jantar Swarzewo 2 Mateusz Skrzypczak Karlikowo 2 Karol Różeński Galaktyczni 2 Błażej Okon Galaktyczni 2 Błażej Bonk Drewniaki 2 Arkadiusz Głowienka Drewniaki 2 Grzegorz Korzeniewski Specjaliści 2 Kamil Englisch MZKS Hel 2 Igor Pecz Finiszparkiet 2 Dariusz Skowron Finiszparkiet 2 Bartosz Jarmuż Jantar II Swarzewo 1 Michał Dybała Jantar Swarzewo 1 Andrzej Fleming Starzyno IV 1 Dawid Klebba Starzyno IV 1 Michał Hoffman Starzyno IV 1 Grzegorz Drzeżdżon Starzyno IV 1 Szymon Sokołek Solar 1 Bartek Gojke Solar 1 Patryk Janiuk Solar 1 Ariel Śledź Galaktyczni 1 Jarosław Trocki Drewniaki 1 Paweł Czereszko Farmaceuci 1 Piotr Fera Farmaceuci 1 Piotr Smykla Specjaliści 1 Krzysztof Nisiewicz Specjaliści 1 Dariusz Ławniczak Żarnowiec 1 Piotr Kamiński MOKSiR Jastarnia 1 Marek Zwara MOKSiR Jastarnia 1 Mikołaj Kohnke MOKSiR Jastarnia 1 Bartosz Bona Dębogórze 1 Łukasz Radtke Dębogórze 1 Michał Maszota Dębogórze 1 Łukasz Drews MZKS Hel 1 Krystian Kozłowski MZKS Hel 1 Rafał Modliński Jantar II Swarzewo Ilość strzelonych goli (bez karnych): 131
© Copyright 2005-2018 NordMedia.pl